7 stron dla chcących pracować w domu, które watro odwiedzić

praca w domu


Przedstawiam listę nowo-odkrytych blogów i portali, które według mnie są warte odwiedzenia przez osoby, które chcą prowadzić biznes on-line, pracować zdalnie lub dorobić sobie do pensji pracując po godzinach. Mam już swoje ulubione miejsca w sieci, o których już pisałam m.in.we wpisie Zlecenia dla freelancerów, Blogerze daj się znaleźć, czy 7 blogów o blogowaniu, ale od czasu do czasu szukam nowości i oto owoc ostatniego szperania w sieci.


 1. Przedsiębiorcza
  Jak nazwa wskazuje - portal dla przedsiębiorczych kobiet. Znajdziecie tu solidną dawkę informacji jak odnaleźć się w świecie biznesu, jak zacząć, czym warto się zająć i oczywiście jak efektownie wyglądać. Ot, świat biznesu kobiecym okiem. Warto również dołączyć do przedsiębiorczej grupy na facebooku.
 2. MamBiznes
  Podobny portal, ale bardziej rozbudowany. Oprócz pomysłów znajdziesz tu też propozycje konkretnych rozwiązań biznesowych, poradniki, biznesplany itp.
 3. To się opłaca
  Co prawda ten blog odwiedzam od dawna, ale jeszcze o nim o dziwo nie wspominałam. Po drugie, niedawno zmienił nazwę, więc można powiedzieć, że to świeżynka. Blog Agnieszki to pozycja obowiązkowa dla copywriterów i osób, które chcą zarabiać przez internet.
 4. Kobieta w e-biznesie
  To również blog warty odwiedzenie przez copywriterów i freelancerów. Dużo praktycznej wiedzy, pomysłów i wywaidów z osobami, które spróbowały i odnoszą sukcesy.
 5. Och!Malina
  Dość młody blog, któremu kibicuję. Agata jest specjalistką ds. doskonalenia procesów w biznesie. Można się od niej wiele nauczyć.
 6. Job choice
  Zaglądam tu po inspirace i motywację. Bardzo  lubię czytać rozmowy z aktywnymi kobietami, które realizują się w biznesie i rodzicielstwie.
 7. Useme
  Portal stworzony dla freelancerów. Jest to giełda różnorakich zleceń pracy zdalnej. Możesz tu utworzyć swój profil i portfolio. Następnie przeglądasz oferty i zgłaszasz chęć wykonania zlecenia. Useme może też przesyłać ci aktualne oferty z kategorii, którymi się interesujesz e-mailowo. Portal jest idealny dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, ponieważ umożliwia wystawianie faktury VAT.

A ty jakie ciekawe miejsca w sieci ostatnio odkryłaś? Proponuję dodać link w komentarzu - promujmy wartościowe treści!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Niektóre linki na tym blogu są linkami partnerskimi, które mogą zapisywać pliki cookie w twojej przeglądarce.
Co to są linki partnerskie?
Copyright © 2014 Jolka potrafi... , Blogger
Do góry