Zacznij tu!


Witaj w świecie Jolki. Jeżeli czujesz potrzebę zmiany w życiu i szukasz dla siebie miejsca, dobrze trafiłaś. Może właśnie szukasz pracy lub myślisz o jej zmianie, spodziewasz się dziecka lub kończy ci się urlop wychowawczy, rozważasz założenie firmy lub zastanawiasz się jak mniej pracować. Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów i odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Wiem jak to jest, kiedy życie wywraca się do góry nogami. Tak się stało, kiedy zostałam mamą. Wiem jak to jest, kiedy ukochana praca przestaje cieszyć. Jak to jest, kiedy codziennie czujesz, że przegrywasz wyścig z czasem. Kiedyś to były moje problemy, aż postanowiłam znaleźć rozwiązanie – zajrzyj na stronę O mnie.

Pierwszą rzeczą jaką odkryłam było lepsze zarządzanie czasem. Niezbędna do tego jest lista zadań, jak ta poniżej. Pobierz ją , wydrukuj i wypełnij – na dobry początek.
Więcej bezpłatnych materiałów (np. grafik, ebooków, check list) znajdziesz w Banku darmowych materiałów do pobrania. Czeka tam na ciebie m.in. mój ebook z 4 ćwiczeniami, które pomogą ci wyjść ze strefy komfortu i zacząć robić to, co może od dawna planujesz, ale jakoś nie możesz się zmobilizować do działania. A może nawet to czego nie planujesz, bo już zapomniałaś o swoich marzeniach? Ściągnij za darmo, przeczytaj, a jak ci się spodoba, będę wdzięczna, jeśli go udostępnisz komuś, komu dobrze życzysz.

Chętnie prześle ci link dostępu na maila.

Email :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatnościA teraz pozwól, że cię oprowadzę po blogu. Poniżej znajdziesz kategorie z przykładami najpopularniejszych wpisów.


Bank pomysłów


Własna firma
Recenzje
Rozgość się!


P.S. Mężczyźni też są tu mile widziani ;-) Choć posty poprzez formę czasowników skierowane są do kobiet i choć opisują rzeczywistość widzianą kobiecym okiem, myślę że znajdziecie tu coś dla siebie.
Niektóre linki na tym blogu są linkami partnerskimi, które mogą zapisywać pliki cookie w twojej przeglądarce.
Co to są linki partnerskie?
Copyright © 2014 Jolka potrafi... , Blogger
Do góry