Nowość na blogu: pierwsze tematyczne linkowe party


Z okazji półrocza Jolki postanowiłam spróbować czegoś nowego. W dzisiejszym poście zrobię mały przegląd tematyczny tego, co do tej pory pojawiło się na blogu. A skoro to jego pół-urodziny to powinno być i przyjęcie: zapraszam, więc na pierwsze jolkowe link party! Od dziś zamierzam urządzać je kwartalnie. Przypomnę wam o następnym w newsletterze.

Lubię dobrą organizację, więc po przemyśleniu, postanowiłam, że przegląd i link party będą tematyczne. Dziś tematem jest - blogowanie. Temat wybrany nieprzypadkowo, ponieważ przy okazji chciałam poinformować, tych którzy jeszcze nie wiedzą, o nowym kursie online organizowanym przez Urszulę Phelep: 21 dni do lepszego bloga. Zapisy ruszają już w najbliższy poniedziałek, 27 czerwca. Lekcje wyglądają bardzo obiecująco, a Urszula obiecuje dużo praktycznych zadań, które mają zmotywować uczestników do działania. 

Masz jeszcze kilka dni, żeby rozważyć, czy ten e-kurs jest dla ciebie, a w miedzy czasie poczytaj o blogowaniu. Może któryś wpis pomoże ci podjąć decyzję.


Niezależenie czy jesteś początkującą blogerką czy weteranką, zachęcam do dzielenia się spostrzeżeniami i opiniami w komentarzach, ponieważ jestem przekonana, że celem nadrzędnym blogosfery jest wzajemne wsparcie i pomoc.

Skoro już o tym mowa, link party uważam za otwarte. [Wklejajcie poniżej] linki do waszych wpisów. Preferowane tematy to blogowanie, online marketing, biznes internetowy, własna firma i pokrewne.
Chcę cię poprosić o pomoc w rozsyłaniu zaproszeń. Może znasz kogoś, kto chciałby dołączyć do dzielenia się linkami, proszę zaproś ją/ go. Poniżej znajdziesz gotową grafikę, którą możesz przypiąć na Pinterest lub zamieścić na swoim blogu/fan page'u. Im większe przyjęcie, tym więcej osób zobaczy twój link. jolka-potrafi.pl


Celem link party jest nie tylko promowanie własnych postów, ale też poznanie innych blogerów. Dlatego proszę, żeby każdy uczestnik odwiedził strony/blogi/ fan page przynajmniej 2 osób i pozostawił ślad po swojej obecności w postaci komentarza, udostępnienia lub like'a.
Jeżeli to nie twoje tematy, nic straconego, powiadomię cię o następnym tematycznym przyjęciu (zapisałaś się już na newsletter?). 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Niektóre linki na tym blogu są linkami partnerskimi, które mogą zapisywać pliki cookie w twojej przeglądarce.
Co to są linki partnerskie?
Copyright © 2014 Jolka potrafi... , Blogger
Do góry